Úspěchy školy

Úspěchy žákyň při přijímacím řízení na školy s výtvarným zaměřením         

         

        V letošním roce byly žákyně výtvarného oboru velmi úspěšné při přijímacím řízení na umělecké školy. Vyplatila se jim pečlivá příprava na přijímací zkoušky a všechny byly úspěšně přijaty. Všem ještě jednou blahopřejeme.

 

Kateřina Rozsypalová a Michaela Geržová: Střední umělecko průmyslová škola Uherské Hradiště, obor: Multimediální tvorba

Gabriela Řezníčková: Střední umělecko průmyslová škola Uherské Hradiště, obor: Návrhářství textilu

Anežka Polášková: Střední odborná škola Luhačovice, obor: Uměleckořemeslná stavba hudebních nástrojů-strunné nástroje

 

 Úspěch ve výtvarné soutěži „ Exlibris 2009"

 

       Veronika Velcerová uspěla ve velké konkurenci mladých výtvarníků a získala 2. místo ve výtvarné soutěži „ Exlibris 2009". Velkým úspěchem jsou také čestná uznání, která získaly Ivana Svobodová a Veronika Tesařová za své práce.

      Soutěž byla vyhlášena při příležitosti sjezdu Spolku exlibris v Táboře.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Okresní kolo celostátní soutěže ZUŠ, 17.2.2010, Slavičín

 soutěž v komorní hře s převahou dechových nástrojů

 

Eliška Odstrčilíková, Gabriela Pallová, Petra Obdržálková

 3. místo v II. kategorii

Učitel: Petr Verbík

TRIO ZOBCOVÝCH FLÉTEN

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Okresní kolo celostátní soutěže ZUŠ, 11.3.2010, Luhačovice

soutěž v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

HOUSLOVÉ DUO

 Alice Minaříková, Tereza Marčíková

3. místo v I. kategorii

Učitelka: Dáša Kaňovská

HOUSLOVÉ DUO

HOUSLOVÉ DUO

Radka Kaňovská, Marcela Trvajová

2. místo ve II. kategorii

Učitelka: Dáša Kaňovská

 

 

Klára Strašáková a Mariana Hrdinová (housle), Barbora Macíková (klavír)

2. místo ve IV. kategorii

Učitelka: Lenka Hanáčková

KOMORNÍ TRIO

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Okresní kolo celostátní soutěže ZUŠ, 25.3. 2010, Zlín

soutěž jazzových souborů

Jazzový soubor

2.místo v kategorii II b

Učitel: Alexandr Kunert

Jazzový soubor

 

Výtvarná soutěž ,, Voda štětcem a básní "

Eliška jiráková, Tereza Šimčáková a Iva Svobodová

získaly cenu redakční rady za své výtvarné práce  v soutěži ,, Voda štětcem a básní",  kterou každoročně vyhlašuje Povodí Moravy.

 

 

Mezinárodní výtvarná soutěž LIDICE

David Pecha a Helena Mikošková

získaly čestná uznání na mezinárodní výtvarné soutěži v Lidicích.